Efekt Oluşturma Sisleme Sistemleri

konevi-muhendislik-efekt-olusturma-sistemleriMisting sistem ile ortama yapılan yoğun püskürtme sayesinde havada asılı kalan su bir sis bulutunun andırmaktadır. Bu sis bulutu sanatçılara ve peyzaj çalışmaları yapanlara hayal güçleri ile sınırlı her türlü görüntü ve efekt yapabilme imkanı vermektedir.

Özellikle günümüzde yapılan dizi ve filmlerde kullanılan bu yöntem sayesinde izleyiciye tam anlamıyla bir görsel şov yaşatılmakta ve arzu edilen talep karşılanmaktadır.

Bu sistem sahne gösterilerinde de her türlü sis efekti oluşturmak için kullanılabilmektedir. Park ve gezinti alanlarında da kullanılabilen Misting sistem görüntü efektleriyle talep arttırmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte yeni yapılan filmlerin 3 boyutlu olması sinemalarda da değişikliklere neden olmaktadır. Yeni kurulan 3D (3 Boyutlu) ve 5D (5 Boyutlu) sinemalarda ortama verilen sis efekti sayesinde izleyicinin filmi daha gerçekçi izlemesine sebep olmakta ve izleyici tarafından daha çok aranan bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genel Olarak

• Dizi setleri
• Film setleri
• Açık hava gösterileri
• 3D (3 Boyutlu) sinema salonları
• 5D (5 Boyutlu) sinema salonları
başta olmak üzere görsel güzellik ve gerçekçilik yaratılmak istenen birçok alan ve işletmede uygulanabilmektedir